DZIEŃ WAŻNY NIESŁYCHANIE- NASZE "SÓWKI" MAJĄ PASOWANIE!

Utworzono dnia 15.12.2019

Dzień ważny niesłychanie

Nasze „Sówki” mają Pasowanie!

Dnia 13.12.2019 r. w naszym Przedszkolu odbyło się ważne wydarzenie- Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z grupy „Sówek” w pięknych strojach, przy dźwiękach „Lokomotywy”, odważnie wjechały na scenę. Następnie Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych gości. Rozpoczęła się część artystyczna. „Sówki” zaprezentowały przygotowane wierszyki, piosenki i oczywiście tańce, pokazując jak dużo już potrafią. Oklaskom nie było końca. Wśród gości można było zauważyć łzy wzruszenia i ogromną dumę ze swoich maluszków. Następnie dzieci złożyły ślubowanie, przyrzekając iż zostaną zuchami i uśmiechniętymi przedszkolakami. Swoje ślubowanie złożyli również rodzice, którzy obiecali przytulać swoje dzieci bardzo często, pamiętając, że są unikalnym darem. Nadszedł czas na ceremonię pasowania przez Panią Dyrektor. Już od tej pory każda „Sówka”, stała się prawdziwym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego dnia, dzieci otrzymały dyplomy oraz zdjęcia. Dodatkową niespodzianką była prezentacja filmu, pt. „Moje pierwsze kroki w Przedszkolu”, w którym to główną rolę odgrywały oczywiście „Sówki”, ukazując swój przedszkolny świat. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Ten grudniowy dzień i niezapomniane chwile, pełne emocji i miłych wrażeń,rozpoczęły kilkuletnią przedszkolną podróż zdobywania wiedzy i czerpania radości z poznawania świata!

DZIEŃ WAŻNY NIESŁYCHANIE- NASZE "SÓWKI" MAJĄ PASOWANIE!

Utworzono dnia 16.12.2019, 12:40