PIŻAMOWA NOC

Utworzono dnia 15.06.2021

11 czerwca o godz. 18:45 wszyscy ochotnicy z grupy Wiewiórek stawili się w przedszkolu na długo wyczekiwaną „Piżamową noc”. Po podpisaniu kontraktu, weszli na „pokład”. Przygodę rozpoczęliśmy od wspólnego ustalenia zasad. Następnie odbyły się zawody sportowe, w których brały udział dwie drużyny „Flesze” i „Rysie i wilki”. Po wysiłku przyszedł czas na kolację, każdy sam przygotował sobie pyszne kanapki. Kolejną atrakcją było zwiedzanie strychu z latarkami a tam… czekał na Wiewiórki list w butelce od kapitana Haka… i tak rozpoczęło się poszukiwanie skarbu. Po wykonaniu pierwszego zadania – przygotowaniu pirackich czapek wyruszyliśmy na osiedle i do lasu, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Finał zabawy miał miejsce w ogrodzie, gdzie po odnalezieniu klucza dzieci dotarły do skrzyni wypełnionej słodkościami – za co serdecznie dziękuję rodzicom. Następnym punktem programu było „Piżama party”, podczas którego przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności taneczne oraz raczyły się słodyczami. Na zakończenie emocjonującego dnia dzieci leżąc w śpiworach oglądały bajkę… jednak nie wszyscy dotrwali do końca. Po przebudzeniu piraci mieli dziwną niebieską wysypkę – był to objaw choroby o nazwie „dobra zabawa”. Następnie Wiewiórki ubrały się, posprzątały swoje rzeczy i udały się na wspólne śniadanie. Przed pożegnaniem ostatnią atrakcją było wręczenie dyplomów, słodkich upominków oraz uczta lodowa. Wiewiórki zmęczone, ale z wspaniałymi wspomnieniami wróciły z rodzicami do domu.

PIŻAMOWA NOC

Utworzono dnia 15.06.2021, 06:56