AKTUALNOŚCI

 • SAM_5616.JPG

  Pirackie party w naszym przedszkolu

 • Nasze Przedszkole

 • SAM_5522.JPG

  IV Przedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

  W poniedziałek 1 lutego, w godzinach popołudniowych, w naszym przedszkolu odbył się IV Przegląd Kolęd i Pastorałek. Mogliśmy usłyszeć zarówno tradycyjne, znane kolędy, jak „Pójdźmy wszyscy do stajenki” czy „Dzisiaj w Betlejem”, jak i pastorałki: „Mali kolędnicy”, „Bukiet od Aniołków” i inne.

  Dzieci przedstawiły w uroczy i niezapomniany sposób wybrane utwory. Zaśpiewały także przepiękne kolędy „Cicha noc” oraz „Jingle bells” w języku angielskim, które przygotowała wcześniej z dziećmi p. Natalia Neumann.

 • 1dzb.JPG

  Goście, goście ...

  Dnia 28 stycznia grupę „Biedronek”odwiedzili Super Dziadkowie, zaproszeni na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 • 1bd.JPG

  NASI SUPER DZIADKOWIE

 • IMG_2430.JPG

  Profesorek Wodorek i wehikuł czasu

  We wtorek, 19 stycznia nasze przedszkolaki wzięły udział w niezwykłej podróży w czasie. Uruchomiły wraz ze znanym naukowcem, Profesorkiem Wodorkiem, Maszynę Czasu i zaczęło się …

 • SAM_5289.JPG

  Wigilia w przedszkolu

  W poniedziałek 21 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia, którą poprzedził występ o tematyce świątecznej przygotowany przez grupę „Motylków”. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.

 • SAM_5236.JPG

  Świąteczna paka dla kociaka

  Dnia 16 grudnia swój finał miała akcja „Świąteczna paka dla kociaka”. Z tej okazji odwiedziły nas przedstawicielki Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami ze Starogardu Gdańskiego. Towarzyszyła im suczka Daffy. Panie przedstawiły przedszkolakom historyjkę obrazkową o kundelku, który był źle traktowany przez swoją właścicielkę, ale ...

 • SAM_5165.JPG

  Mikołaj, Mikołaj ...

  Wreszcie nadszedł dzień, na który dzieci czekały z utęsknieniem – do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj! Emocji było mnóstwo.

 • Serdecznie dziękujemy